Договір оферти
1. Загальні умови

Продавець пропонує укласти договір на умовах цієї оферти.
Предмет договору – використання сайту kuvings.ua та роздрібна купівля-продаж товарів, у тому числі – дистанційним способом.
Договір роздрібної купівлі-продажу вважається укладеним з моменту замовлення товару, договір про використання сайту з моменту відправки повідомлення продавцю.
При придбанні товару у роздрібному торговому залі договір вважається укладеним з придбання товару.

2. Замовлення

Покупець має право придбати будь-який товар, замовивши його через веб-інтерфейс, телефоном, електронною поштою або особистим візитом в офіс продавця.

Продавець надає покупцеві інформацію про споживчі властивості товару, що забезпечує можливість правильного вибору, на сторінці товару.

Характеристики товару, його зовнішній вигляд та комплектність можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення продавця, тому перед замовленням покупець зобов'язаний уточнити інформацію про товар телефоном або електронною поштою.

Покупець має право сформувати замовлення, використовуючи веб-інтерфейс, при цьому кожне сформоване замовлення — невід'ємний додаток до договору, який уточнює та доповнює його.

3. Оплата

Ціна товару вказується на відповідній сторінці в українських гривнях, діє для відповідного покупця 3 дні з моменту здійснення замовлення і може бути змінена продавцем після закінчення зазначеного терміну. Якщо оплата товару було зроблено пізніше 3 днів із моменту отримання продавцем повідомлення покупця про намір придбати товар та її ціна було змінено, покупець має право на власний вибір вимагати повернення сплаченої за товар ціни чи доплатити різницю між цінами за товар.

Ціна товару розраховується продавцем автоматично, на підставі алгоритмів, що враховують розцінки постачальників, дилерів та реселлерів, витрати на доставку та інших факторів, що є комерційною таємницею. Ціна товару не включає комісію банків та електронних платіжних систем, які оплачуються покупцем самостійно і за свій рахунок.

Покупець має право оплатити товар будь-яким з наступних способів, попередньо погодивши його з продавцем у веб-інтерфейсі або за телефоном:

  • безготівкова оплата електронними платіжними коштами чи банківськими картками;
  • готівка в офісі продавця.

Безготівкова оплата товару електронними платіжними засобами або банківськими картками здійснюється платіжним агрегатором, зазначеним у веб-інтерфейсі, який несе відповідальність за збереження платіжних даних та належне проведення платежів. Якщо оплата здійснювалася у вигляді банківської карти, повернення коштів можливе лише з цього банку.

У разі збою в процесі оплати карткою покупцю необхідно звернутися до менеджерів продавця за телефонами або електронними адресами, зазначеними у розділі "Наші контакти" сайту.

Продавець має право надати покупцю, що бере участь у стимулюючих заходах, знижку на товар. Покупець, який має намір отримати знижку на товар, зобов'язаний підтвердити свою участь у стимулювальному заході, надавши продавцю промо-код, картку учасника або інший відповідний документ. Розмір знижки, що надається покупцеві, визначається умовами відповідного стимулюючого заходу.

Доставка товару зазначена на сторінці "Доставка та оплата".


Made on
Tilda