Доставка і оплата, повернення та обмін
ДОСТАВКА КУР’ЄРОМ ДО ДВЕРЕЙ, ПО КИЄВУ БЕЗКОШТОВНО!
НОВА ПОШТА (НА ВІДДІЛЕНЯ) ПО ВСІЙ УКРАЇНІ – БЕЗКОШТОВНО.

ОПРАЦЮВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Відправлення замовлень здійснюється в день придбання, при оформленні замовлення до 15-00. При оформленні замовлення після 15-00, воно буде надіслане наступного дня.
Затримка доставки перевізником. KUVINGS не несе відповідальності за затримки доставки, спричинені перевізником.

ЗАЯВИ ПРО ПОШКОДЖЕННЯ ПІД ЧАС ДОСТАВКИ

Замовляючи доставку товару кур’єрською службою Нова пошта, при отриманні обов’язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд! У разі пошкодження товару або неповної комплектації замовлення необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а також скласти акт (претензію). Якщо дана ситуація буде мати місце — обов’язково повідомте нам про те, що сталося за тел: 067 9612913, 050 3855721.

ЗАЯВИ ПРО НЕДОЛІКИ ТОВАРУ

Якщо ви отримали соковитискач, котрий, на вашу думку, має дефекти, зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті.
Ми допоможемо вам усунути недоліки та/або зробимо обмін.

14-ДЕННА ГАРАНТІЯ ТА ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ

Ви маєте 14 календарних днів з дати покупки, щоб ініціювати повернення будь-якого замовленого товару. Товар повинен бути запакований в оригінальну упаковку, не пошкоджений, не використаний. Ми здійснюємо повернення товарів, придбаних безпосередньо на веб-сайті kuvings.ua
Для продуктів KUVINGS, придбаних в інших місцях, будь ласка, зв’яжіться з первинним продавцем щодо їхньої політики повернення.

ЯК ПОВЕРНУТИ ТОВАР

У разі отримання звернень від покупців (кінцевого споживача) щодо товару ТМ KUVINGS, не пов’язаних з неналежною якістю товару, споживач має право протягом 14 днів з дня покупки обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Обмін товару належної якості проводиться, тільки якщо він не використовувався та збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право:
– придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості;
– розірвати договір та отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару;
– здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару у продаж.

При поверненні товару розрахунки зі споживачем проводяться з вартості товару на час його покупки. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві в день розірвання договору, а у разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору — в інший термін за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

Для отримання додаткової інформації про наші правила доставки та повернення, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефонами:
067 9612913, 050 3855721 з 10:00 до 18:00; ПН – НД (крім святкових днів).
kuvings.ukr@gmail.com
Made on
Tilda